KONTAKTA OSS GÄRNA

Vare sig du är kommunrepresentant, hamnägare eller privatperson med tillgång till ett strandnära vattenområde, är du välkommen att höra av dig. Vi berättar gärna mer om våra möjligheter att bygga upp ett marint samhälle från start till mål. Med vår hjälp genom hela processen. Är du privatperson och funderar över boende på en ”riktigt” sjötomt har vi en rad olika alternativ att erbjuda – allt i från nya marina samhällen till vattentomter snart klara att bebygga. Och det viktigaste av allt, vi kan erbjuda en bostad på vattnet med en trygghet och bekvämlighet som slår det mesta som byggs på landbacken.





Richard Bergström
Richard BergströmGrundare
richard@aquafg.se
Johan Olofsson
Johan OlofssonVD
Johan.olofsson@aquafg.se
076 538 41 17
Krzysztof Szczepaniak
Krzysztof SzczepaniakÄgare/platschef
kristof@aquafg.se
0490 369 01
Dina Ahmad
Dina AhmadKonstruktör
dina.ahmad@aquafg.se
072 706 35 30
Susanna Karlsson
Susanna KarlssonProjektinköp/projektledare
Susanna.karlsson@aquafg.se
070 810 68 58
Harald Jacobsson
Harald JacobssonInköp/materialplanering
harald.jacobsson@aquafg.se
073-3866591
Anna Jeansson
Anna JeanssonMäklare Västervik
anna.jeansson@svenskfast.se
0490 822 41
Elisabeth Eldh
Elisabeth EldhMäklare Nacka
Elisabeth@wrede.se
070 753 48 60




KONTAKTA OSS