KONTAKTA OSS GÄRNA

Vare sig du är kommunrepresentant, hamnägare eller privatperson med tillgång till ett strandnära vattenområde, är du välkommen att höra av dig. Vi berättar gärna mer om våra möjligheter att bygga upp ett marint samhälle från start till mål. Med vår hjälp genom hela processen. Är du privatperson och funderar över boende på en ”riktigt” sjötomt har vi en rad olika alternativ att erbjuda – allt i från nya marina samhällen till vattentomter snart klara att bebygga. Och det viktigaste av allt, vi kan erbjuda en bostad på vattnet med en trygghet och bekvämlighet som slår det mesta som byggs på landbacken.





Richard Bergström
Richard BergströmGrundare
richard@aquafloatinggroup.se
Petter Gustafsson
Petter GustafssonInköp
petter.gustafsson@aquafloatinggroup.se
073 386 65 91
Jurijs Petuhovs
Jurijs PetuhovsÄgare
Krzysztof Szczepaniak
Krzysztof SzczepaniakÄgare, platschef
kristof@aquafloatinggroup.se
0490 369 01




Juris Jansons
Juris JansonsÄgare
Erik Larsson
Erik LarssonProjektledare
erik.larsson@aquafloatinggroup.se
073 423 00 52
Ola Forsberg
Ola ForsbergVD
Dina Ahmad
Dina AhmadKonstruktör
dina.ahmad@aquafloatinggroup.se
072 706 35 30




Anna Jeansson
Anna JeanssonMäklare Västervik
anna.jeansson@svenskfast.se
0490 822 41
Elisabeth Eldh
Elisabeth EldhMäklare Nacka
Elisabeth@wrede.se
070 753 48 60




KONTAKTA OSS